Správa IT parku. „Udělej si sám“ nebo to nechat na profících?

Řekněme si to narovinu. Pro střední a velké firmy dokáže být péče o IT pěkně náročná. Často vyžaduje více než jednoho specialistu na plný úvazek a někdy ani to automaticky neznamená, že vše funguje tak, jak má. Jak z toho ven? Už jste přemýšleli o outsourcingu? A opravdu je něco takového rozumné právě v případě IT? My myslíme, že ano – vlastně jsme na tom postavili vše, co děláme.

Co je to vlastně outsourcing IT?

Zjednodušeně a prakticky řečeno – starosti o IT předáte externí firmě, která se vám už o všechno postará. Přesně podle vašich přání a potřeb. Takovou firmou jsme pro segment středních a větších podniků právě my. Jednoduše se postaráme o instalace, propojení i správu systémů, stejně tak ale i o výběr nebo nákup nových zařízení či softwaru. Myslíme komplexně a nezapomínáme například ani na všudypřítomná rizika výpadku, které citelně komplikují práci. Zkrátka a dobře – staráme se o vše, co se techniky týče – a vy? Máte čas a prostor na svou práci.

S čím vám můžeme pomoci?

 • Nastavení počítačů, tiskáren, laptopů a dalších zařízení tak, jak potřebujete. Bez kompromisů
 • Profesionálně vám vyčistíme vaše zařízení od prachu a dalších nečistot
 • Opravíme poškozená zařízení
 • Váš software, internet, Wi-Fi a další systémy konečně poběží v plné síle.
 • Pravidelné zálohování a zabezpečení dat
 • Zrychlíme vytíženost zařízení na maximální rychlost
 • Vybereme, dovezeme a nainstalujeme nová zařízení v dostupné ceně, aby vám opravdu přinášela užitek
 • Výpadky, chyby nebo poruchy často vyřešíme vzdáleně, abychom vás nerušili od práce
 • Instalace a aktualizace softwaru – operační systémy, antivirové systémy apod.
 • Naši experti se specializují a pravidelně vzdělávají v IT. To, co ostatním trvá 3 hodiny, my zvládneme za 30 minut
 • Servis, poradenství, konzultace a podpora
 • A mnoho dalšího

A co vám to přinese?

 • Uvolnění času vašich zaměstnanců věnujících se důležitějším procesům
 • Dostanete k dispozici profesionální IT specialisty a stále dostupnou podporu
 • V případě problému vám zařídíme alternativu na míru

Jak pracujeme?

Je to maximálně jednoduché. Zavoláte nám – a my jsme k dispozici. Naši experti s vámi dohodnou termín návštěvy a navrhnou efektivní řešení.

V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, přenecháte povinnosti spojené se správou IT parku našim odborníkům. Vy se pak můžete naplno věnovat své vlastní práci.

Přestaňte se konečně trápit s moderními technologiemi. Kontaktujte naše zkušené specialisty a dohodněte se na prvním setkání.

Vypočítáme vám optimální cenové řešení, které vám zajistí bezproblémový chod vašich zařízení a sítí za minimální náklady. Vaše problémy vyřeší naši experti odborně, efektivně a s úsměvem. Přijedeme k vám, nebo se připojíme k vašemu systému vzdáleně.

Nabídneme vám kvalitní služby, mnohaleté zkušenosti v oboru, maximální spolehlivost a flexibilní přístup při řešení problémů. Outsourcing IT šitý na míru!

Individuální přístup k zákazníkům

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zajišťujeme mu profesionální správu dle jeho požadavků. Snažíme se problémy řešit efektivně bez narušení vnitřních procesů, které jsou uvnitř firem nastaveny.

Vstupní diagnostika zdarma

Než začneme s outsourcingem IT, zpracujeme vám nejprve bezplatnou vstupní diagnostiku. Ta slouží k zjištění aktuálního stavu veškeré techniky a softwarového vybavení a zároveň k ní přidáme návrh pro případné změny a optimalizace.

Konkrétní příklady IT správy od Nastav.it

PROBLÉM:

„Back office našeho klienta potřeboval notebooky a tiskárny za rozumnou cenu, ale žádný zaměstnanec se nevyznal v aktuálních parametrech.“

ŘEŠENÍ:

Podle popisu potřeb klienta jsme vybrali a nakoupili zařízení, která jsme dovezli, kompletně nainstalovali a připojili do firemní sítě.

PROBLÉM:

„Při poradách s více zaměstnanci byla Wi-Fi nestabilní a neustále vypadávala.“

ŘEŠENÍ:

„Diagnostikovali jsme, že signál se ztrácel kvůli silným stěnám. Navrhli jsme tedy lepší rozmístění jednotlivých prvků, které roznesly signál rovnoměrně.“

Shoďte ze sebe zátěž, která je určena IT expertům. A začněte ve své firmě využívat technologie tak, jak je znáte z vyzdobených reklam – výkonné, silné a užitečné.

Obraťte se na experty

Už jen jedna zpráva: Shoďte ze sebe zátěž, která je určena IT expertům. A začněte ve své firmě využívat technologie tak, jak je znáte z vyzdobených reklam – výkonné, silné a užitečné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jméno *

1 × 4 =