Jak chytře na bezpečnost a antiviry?

Pokud vaše IT znalosti tak nějak začínají a končí u „vypnout a znovu zapnout“, je to naprosto v pořádku. A rozhodně v tom nejste sami. Proč byste se měli orientovat v oblasti počítačových technologií, když bohatě stačí vědět, koho oslovit a od koho si nechat ušít IT řešení pro vaši firmu na míru. A v klidu se věnovat podstatě vašeho podnikání.

Každý dělá to svoje. My v Nastav.IT jsme zkušení borci z Brna, kteří nenechají vaše počítače napadnout virem, ale stejně tak zjistí i proč při online poradách kolísá signál. Také vaší firmě zajistíme počítače a notebooky za rozumnou cenu. Najmout si nás znamená vyřešit otázku kybernetické bezpečnosti jednou provždy.

Že na trojské koně nevěříte, podezřelé e-maily vám chodí rovnou do spamu, antiviry máte hned tři, pravidelně aktualizujete programy, aplikace i celé operační systémy a porno v práci nesledujete? Opravdu jste ale chránění před počítačovými viry a útoky hackerů? Věřte, že dnešní hackeři znají stovky způsobů, jak se dostat do firmy, domácnosti nebo konkrétního účtu. Klikli jste někdy na reklamu na Facebooku, protože byla přesně pro vás? Otevřeli jste přílohu emailu, který na první pohled nevypadal nebezpečně? Nebo jste šli na webové stránky, jež na první pohled vypadaly jako známý portál? Děláme to všichni a hackeři toho využívají.

A teď na to pojďme chytře

Co s tím? Proč proti hackerům nebojovat na vlastní pěst, když se celá ta slavná kybernetická bezpečnost nejeví jako nic složitého? Stačí přece nainstalovat si nový program a sem tam stáhnout update. Anebo ne?

Řešením je zcela určitě dobrý antivirový program, např. Eset Smart Security, ke kterému se my v Nastav.IT přikláníme, protože je komplexním řešením. Ale my jdeme dál, šijeme na míru.

U potírání kriminality určitě platí, že čím víc policistů, tím lépe. Ale antivirové programy fungují jinak! Velkým nešvarem může být paradoxně souběžná činnost dvou a více antivirových programů, které místo aby spolupracovaly, místo toho bojují o „moc“. A při kolizi nastává problém.

Ale k věci, co tedy dostanete od Nastav.IT? Především klid na práci. A potom také:

  • zabezpečení všech počítačů
  • zabezpečovací software
  • zaškolení zaměstnanců ohledně bezpečnosti
  • kontrolu firewallu
  • nastavení šifrování dokumentů i VPN připojení
  • zálohování důležitých dokumentů
  • cloudové řešení zálohování
  • nastavení bezpečných hesel a jejich správu na jednom místě
  • nepřetržité aktualizace všeho potřebného

Předejte svoje IT nám, získejte výkonnou, silnou a užitečnou technologickou podporu profíků. A vy a váš tým budeme moci pracovat znovu naplno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jméno *

3 × 5 =